Hřiště

Rozlučka s podzimní částí sezóny 2008/2009 - 17.11.2008

V pondělí 17.11.2008 jsme využili volna (státní svátek) a na našem domácím hřišti jsme symbolicky ukončili podzimní část sezóny 2008/2009. Jak jinak než fotbalem, a tak se v rámci rozlučky utkalo "dívčí" mužstvo, složené z maminek a sestřiček našich nejmenších borců, a proti nim vyběhli hráči přípravky.

Mužstvo "žabiček", tedy ženy ve slušivých zelených dresech, bojovalo v tomto složení: Marková, Golbincová, Beranová, Prchlová, Trchalíková (Pošustová), Dostálová, Očenášková, Pošustová J., Wagnerová a Vyroubalová.

Ačkoli se dámy snažily a v chladném počasí bojovaly, proti tréninkem zoceleným borcům přípravky neměly šanci a zápas prohrály výsledkem 1:7 (po poločase 0:3). Výsledek se rodil tímto způsobem: Pytlíček - 1:0, Pošusta - 2:0, Pytlíček - 3:0, Smékal - 4:0, Marková - 4:1, Pošusta - 5:1, Pošusta - 6:1, Smékal - 7:1.

O tom, že šlo o velmi prestižní utkání, svědčí i drobné zranění v týmu žabiček (Marková), ale také fakt, že rozhodčí ohodnotil jeden ze zákroků žabiček žlutou kartou (Očenášková). Jednou z tajných zbraní žabiček byla i skutečnost, že téměř celý první poločas odehrály v poli s jednou hráčkou navíc. Ani tento fígl jim nevyšel a po jarní části sezóny tak budou mít svým protějškům co vracet. Po utkání i během něho probíhaly dovednostní soutěže, jejichž vítězové byli odměněni krásným diplomem sladkostmi a také pozvánkou na pizzu. Občerstvení bylo připraveno pro všechny účastníky a všichni hráči poté obdrželi nějakou tu laskominu.

Zvláštní poděkování si v tomto směru dovoluji vyslovit trenérům, panu Pošustovi a celé jeho rodině, jakož i dalším příznivcům, kteří se na této akci podíleli aktivně, či alespoň fanděním, kterým příspěli k dobré atmosféře. Takže nashle příště a tady jsou fotky.....